Морозильна вітрина ВХСн-1,2 Полюс Эко
-15%

Морозильна вітрина ВХСн-1,2 Полюс Эко

27 300 грн 32 245 грн
Модель: ВХСн-1,2 Полюс Эко
Наявність: под заказ (до 20 дней)

Опис

Купити в кредит

Комбінована морозильна вітрина

Бренд:                                                   Полюс 
Мінімальна температура:                    -13 ° C 
Максимальна температура:                  -5 ° C 
Режим автоматичної оттайки:               ТЕН 
Довга:                                                    1180 мм 
Ширина:                                                 830 мм 
Висота:                                                 1135 мм 
Глибина викладки:                                530 мм 
Тип охолодження:                             Статичний 
Полки:                                                   немає

Запасники:                                           є

Споживання:                                         7,6 кВт
Маса:                                                      95 кг 


Опис:

Холодильні вітрини «Полюс» ідеальні для презентації гастрономічних виробів. Вбудований агрегат, статична система охолодження, і відносно невеликі розміри вітрин - це переваги, які сприяють застосуванню вітрин «Полюс» в невеликих магазинах.

Холодильні вітрини призначені для демонстрації і короткочасного зберігання харчових продуктів: м'яса, риби, сиру, ковбасних, молочних, гастрономічних і кондитерських виробів. Морозильні вітрини призначені для демонстрації і короткочасного зберігання заморожених продуктів.

Корпус вітрини виготовляється з пофарбованої оцинкованої сталі з пенополіуретановим заповненням. Робоча поверхня прилавка, в залежності від представлених моделей може виготовлятися з постформінгу, гранітної плити або декоративною нержавіючої сталі з пенополіуретановим заповненням. Сховище товару в більшості моделей среднетемпературних вітрин має розсувні двері.


Технічні характеристики: 

- Холодильний агрегат Aspera
- Хладагент R134a, R 22
- Номінальна напруга 220 В, 50 Гц
- Тип охолодження - статичнийПризначена для викладки широкого асортименту продуктів. Дизайн вітрини забезпечує максимальну оглядовість. До того ж вона на диво легка і зручна у використанні. Вітрини заводу Полюс ідеально підходить для використання в невеликих і середнього розміру магазинах. Вітрина представлена ​​широким рядом модифікацій для викладки різних продуктів. Стандартна версія має низьку завантаження. Дана модель виконана з вбудованим агрегатом. Елегантний і сучасний дизайн вітрини був розроблений для того, щоб запропонувати максимальний огляд продаваних продуктів. Гамма холодильних вітрин включає в себе вітрини різних типів - гастрономічні, рибні, м'ясні.

Холодильна вітрина (холодильний прилавок) - невід'ємна частина кожного магазина і всього процесу роздрібної торгівлі продуктами харчування. Він є універсальним засобом демонстрації товару при збереженні всіх властивостей.

Прилавок, вітрина, холодильне обладнання в цілому досить вузькоспеціалізована техніка, що має свої нюанси при експлуатації та обслуговуванні.

Існує велика кількість холодильних прилавків свого конкретного призначення. На нашому сайті представлені в широкому асортименті прилавок вітрина холодильна, морозильна, теплова або нейтральна, так як першорядним завданням компанії є задоволення потреб покупців.

Прилавки вітрини холодильні для риби, м'яса, ковбасних виробів, сирів не просто зручні інструменти торгівлі, але також справжня прикраса вашого магазину.

Холодильний прилавок має якості, які роблять його наявність у вашому магазині просто обов'язковим. По-перше, холодильний прилавок дозволяє якнайкраще продемонструвати весь асортимент товарів, по-друге - забезпечує необхідні умови зберігання. Таким чином, ви досягаєте двох цілей за допомогою однієї дії.

Купуючи прилавок вітрину холодильну або морозильну, ви не тільки створюєте найкращі умови для зберігання вашого товару, але також отримуєте засіб демонстрації всього доступного асортименту, що дозволяє вашим клієнтам максимально зручно зробити правильний вибір.

Висока якість обслуговування в магазині деколи приваблює покупців більше, ніж зниження цін. Таким чином, набуваючи холодильний прилавок, ви не просто прикрашаєте інтер'єр, а мотивуєте кожного покупця зайти саме в ваш магазин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре