Піч ISTOMA MINI

Піч ISTOMA MINI

73 573 грн
Модель: ISTOMA MINI
Наявність:

Опис

Купити в кредит

Піч-коптильня низькотемпературна ISTOMA MINI

Виробник: ТТМ, Росія
Розміри: 460х710х830мм
Напруга: 220V
Потужність: 2000(Вт)
Вага: 60 кг.
Гарантія: 12 місяців

 

Піч низькотемпературного приготування електрична, обсяг камери 100л. Максимальне завантаження - 15кг. Піч призначена для делікатного приготування, зберігання і копчення продуктів.

Система нагріву 3D Surround Heat забезпечує рівномірний розподіл тепла і підтримує в камері однакову температуру навколо продукту без примусової конвекції повітряного потоку. Рівномірний розподіл тепла забезпечується завдяки нагрівальних елементів, які розташовуються по периметру камери. Такий метод низькотемпературного приготування зберігає природну вологість продукту і при цьому виключає використання висушують вентиляторів для розподілу тепла та застосування пароувлажнения.

Піч має електронне управління з цифровим дисплеєм і датчик-щуп. Режими приготування, зберігання або копчення програмуються за допомогою 7 кнопок меню і зберігаються в пам'яті. Зберігаються такі параметри: температура приготування до 140С і зберігання до 95С; час приготування до 24 годин, час копчення до 1,5 годин, температура щупа до 95С. При досягненні встановлених параметрів піч автоматично переходить з режиму приготування в режим зберігання. Під час приготування з використанням датчика-щупа піч автоматично перейде в режим зберігання при досягненні заданої температури всередині продукту. Піч дозволяє здійснювати гаряче і холодне копчення.

Дверцята зі склом має спеціальні отвори у верхній і нижній частині для циркуляції повітря, які рекомендується тримати відкритими під час приготування при максимальному завантаженні. При копченні дані отвори рекомендується закривати, для цього передбачений спеціальних механізм.

У камері встановлено 10 пар напрямних під Гастроємності GN1 / 1 з кроком 40мм (гастроемкости в комплект не входять). Внутрішній розмір камери 360х520х560мм. У комплект печі входять дві полиці-решітки, піддон, знімний жиросбірник, контейнер для тріски і 4 поворотних колеса. Висота печі без коліс 730мм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка Погано           Добре