Доставка і оплата

ОПЛАТА

- ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:

1) Купівля здійснюється в нашому офісі продажів, через POS-термінал.

2) Якщо Ви замовили доставку по Києву - розрахунок проводиться через термінал Приват Банку або касу банку, на розрахунковий рахунок Продавця, при отриманні товару.

3) Якщо Ви замовили доставку по Україні - розрахунок проводиться таким чином:

- Ви можете попросити у нас виписати рахунок-фактуру, після чого Ви йдете до найближчого відділення банку і оплачуєте рахунок. Або можете зробити це з мінімальною комісією, через Приват 24 або термінал Приват Банку. Після цього ми шукаємо Вам машину на сайті компанії DELLA, це найбільш популярний і оптимальний спосіб отримати товар в найкоротші терміни!

- Можлива оплата під час отримання товару, якщо товар доставляється за допомогою перевізника НОВА ПОШТА.

- Можлива оплата також на р / р 2600 ..., на ФЛ-П або ТОВ з ПДВ залежно від потреби, але при цьому на складі у себе в місті Ви зможете подивитися товар.

Клієнту надається касовий і товарні чеки, комплект необхідних документів до товару (інструкція російською мовою, гарантійний талон).

 - ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (фізична особа підприємець, ТОВ, ПП ...):

Стандартний порядок роботи з юридичними особами:

Ми виставляємо Вам рахунок. Рахунок клієнт може отримати по факсу або по електронній пошті.

Ви оплачуєте виставлений рахунок, ми підтверджуємо факт надходження грошей на наш розрахунковий рахунок - після цього Ви можете забрати товар самостійно або скористатися послугами нашої служби доставки.

Відвантаження товару, сплаченого за безготівковим розрахунком.

Відвантаження оплаченого товару здійснюється строго за наявності круглої печатки або довіреності з круглою печаткою (з підписами генерального директора і головного бухгалтера організації) у одержувача. В іншому випадку, відпуск товару не проводиться.

Клієнту надається товарна накладна, оригінал рахунку, рахунок-фактура, комплект необхідних документів до товару (інструкція російською мовою, гарантійний талон).

У нас на руках залишається рахунок-фактура і товарна накладна з відміткою про отримання товару клієнтом або довіреною ним особою.


 ДОСТАВКА

1. Доставка по місту Київ

Після того, як Ви оформили замовлення, менеджер в телефонному режимі зв'яжеться з Вами і узгодить зручний для Вас час доставки замовлення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка обладнання по Києву здійснюється безкоштовно * при замовленні товару на суму 2000 грн. і вище.

* Якщо вантаж в упаковці не перевищує висоту - 1250 мм завширшки - 1200 мм довжину - 2000 мм або якщо вантаж в упаковці, можливо, перевозити лежачи. Якщо висота вантажу в упаковці перевищує - 1250 мм доставка буде коштувати від 0 грн. до 3000 грн. в залежності від кількості обладнання.

2. Доставка в передмістя Києва і по Київській області

Доставка по Київській області - 10 грн. * / 1 км від вул. Куренівська, 27, г. Киев!

* Якщо вантаж в упаковці не перевищує висоту - 1250 мм завширшки - 1200 мм довжину - 2000 мм або якщо вантаж в упаковці, можливо, перевозити лежачи. Якщо висота вантажу в упаковці перевищує - 1250 мм доставка буде коштувати від 0 грн. до 3 000 грн. в залежності від кількості обладнання і дальності об'єкта вивантаження.

Доставка проводиться тільки по чітко обумовленим адресою.

У передмістя Києва обладнання доставляються нашою кур'єрською службою доставки з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 17:00.

3. Доставка по Україні

Найбільш популярний і оптимальний спосіб отримати товар в найкоротші терміни! Ми знайдемо Вам машину за допомогою сайту компанії DELLA і довантажимо обладнання попутним транспортом.

Також доставка проводиться будь-якими компаніями-перевізниками України:

Делівері

Нова Пошта